UŽ SE ZASE TĚŠÍM NA TY KRDELE ZDEJŠÍCH BLBEČKŮ, KTEŘÍ,

3. září 2012 v 9:24nezváni, zase vlezou odevšad sem dovnitř, a opět spatří … nic, tedy nic, protože zde na ně opět zeje jen SLOVO, slovo, slovo, a je nikdo cosi takového nenaučil číst.
Ale nejdříve ten podivný sen z dnešní noci, vypíšu ho tady jako takovou škodolibou past jiným zase blbečkům i blbkám, nechť jsem jimi podezříván z dalších ještě z mých fetišismů, začínám hned záběrem mých vlněných žlutých ponožek, po nichž jsem se sháněl a ony visely na pelesti bílé kovové postele. Pak jsem ještě viděl práh, který jsme v rukách skládali s jakou mi neznámou milou holkou, podobně jako onehdy v úterý odpoledne mi Láďa Stibor pod přístřeškem zahradního domku předváděl ten jeho prožraný červotoči; od dveří záchůdku zahradní chatky.
S tou milou hovornou holkou souvisí to slovo, které jsme si vzájemně vyměňovali, a jemuž jsme jako jakési konkrétní zprávě rozuměli úplně samozřejmě oba, ještě předtím nežli jsme se začali pohybovat ve složité akrobacii našich těl, ona ho mělá krásně pevné, opálené, ňadérka tuhá, vyholený klín.
Múzy zřejmě mívají roztodivné podoby...

PARADIKTOZA
PARADIKTOZA
PARADIKTOZA

Při svítání jsem si zapsal, abych nezapomněl, se vzbuzením se nad zapsaným rozevzpomínal, zdali se mi nevybaví nějaký známý smysl, bohužel. Jen jemu varianty blízké, neboť i v nich je použita ona předpona para-, která označuje cosi blízkého, sousedícího, souběžně nebo vedle se dějícího, vedle ležícího, taková slova napadla mě zejména dvě: paradentóza; a parapsychologie.

Když jsem zapnul internet, v jeho sejfech, na něž se blbečkové tak zásadně spoléhají, slovo paradiktoza, a to ani ve variantě paradiktosa, nikde k nalezení nebylo.

Napadlo mě vzápětí zadat latinské slovo dictum - Na dotaz "paradiktum" nebylo nic nalezeno, vzkázal mi stroj jako nějaký blbeček - takže jsem se ihned i tu staral sám, napodruhé zadal pouhé dictum - a zde si, pro důkaz, že i z blbečka lze občas vypáčit výsledky, čím zde blbečkem nemíním svého noťasa, s nímž je den po dni komunikace věcně naprosto skvělá a zejména z jeho strany inspirativní - nakolik tedy,zde si přečtěte výsledky, z nichž kterési napovídají možné významy onoho slova paradiktoza/paradiktosa, které doposud, nevysloveno mimo sen, neexistuje:
řečeno, vyřčeno; slovo, průpověď
Maledictum - nadávka, maedicilium edictum - obecná vyhláška, maledictum - pohana, maledictum - pomluva, maledictum - potupa, praedictum - předpověď, dictum - slovo, praedictum - úmluva, praedictum - ustanovení, ad diem dictum - v den ustanovený, edictum - veřejná vyhláška, edictum - veřejné oznámení, praedictum - věštba.
dictum - slovo
dictum - vyjádření
dictum - výpověď
dictum - výrok

PARADIKTUM = COSI JDOUCÍHO MIMO SLOVA, SLOV. PARALELNĚ SE JAKO SMYSL DĚJÍCÍ VEDLE ČI SOUBĚŽNĚ SMYSLU SLOV. SOUBĚŽNĚ SE SLOVY.

PARADIKTUM
BUM!
PARADIKTUM
BUM!
PARADIKTUM
BUM!
BUM! BUM!! BUM!!!

Už je vidím, ty všechny ty blbečky tady, jak zrovna v záchvatu neřízené zlostně odevzdané rezignovanosti teď bouchají o desky stolů jejich hlavičkami z lípáčí.

PARADIKTUM = ZÁSLOVÍ.
Řečeno stejně hezky česky, je to ta oblast smyslu (sense/meaning, nikoliv hmat, čich, prd a hlad), a tedy i smyslů (meanings), jež již není zachycena slovy jako pojmy - a přesto s dotyčnými slovy souvisí.

Paradicta on WN Network delivers the latest Videos and Editable pages for News & Events, including Entertainment, Music, Sports, Science and more, Sign up …
Paradicta na WN Network přináší nejnovější videa a editovatelné stránky pro Novinky a události, včetně Entertainment, hudba, sport, věda a více, Zaregistrujte se ...

Všeho se dá, ihned, ihned, samozřejmě, obchodně využít!!!

PARADIKTUM - - - - - PARADIKTOZA

Kdyby se nejednalo jen o samé blbečky a blbky tady okolo, bylo by snadné začít (nebo už přímo pokračovat, bylo-li stanoveno výchozí slovo) v dalším výzkumu, ale kde tady by se našly ony hovorně milé holky s krásně pevnými opálenými těly, s dvojčátky ňadérek tuhých a s vyholeným klínem, jak jsem jednu takovou v převyprávění mého snu z dnešní noci již citoval.

Zůstanu tedy radši u megnautiky, u slova obdobně zdánlivě stejně neexistujícího jako ta paradiktoza ze snu - zaujal mě zejména tou podivnou zvěstí, že se s vyšší frekvencí začala v posledních časech objevovat sémanticky plnohodnotná slova, nemající však žádných věcných významů, rozumíš tomu, Meg, oslovuji tě, aniž slyšíš, aniž mě můžeš slyšet, tam daleko za mořem oceánu, přes mou snahu s megnautikou jako plavbou prázdnem zřejmě i tobě žádná paradiktóza nehrozí...


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 King Rucola King Rucola | Web | 3. září 2012 v 9:48 | Reagovat

Az na ten vyholeny klin je to dobre!

2 alisa44 alisa44 | Web | 3. září 2012 v 9:52 | Reagovat

no zajímavej článek,já jenom nevim co to má společnýho s TT...

3 eNigma eNigma | Web | 3. září 2012 v 10:33 | Reagovat

veľmi zaujímavý článok...páči sa mi táto hra so slovami..

4 VZ VZ | E-mail | 5. září 2012 v 14:54 | Reagovat

Myslím, že jste se ve snu bavili o "parádní fruktóze" (nad mísou čerstvě nakrájeného ovoce) a jelikož nebylo moc času ( sen ani mládí netrvá věčně), nejen že jste bavili ve zkratkách ,ale ve zkratkách i konali...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama