PLATONICKÁ LÁSKA K VÝROKU.

5. října 2014 v 10:44


Koho moje téma (alespoň platonicky) ihned zaujalo, dovolte, abych je i sebe představil:
WOMEN, THE / ŽENY / USA, 2008

Tento plakát získá také považován za legitimní pozemku bodu. Stejně jako v, Meg Ryan je sen desku a my léčbu na 5 minut montáži tohoto děje. Těsně před Super nudné módní přehlídky. Jak ukončit verze 1930?

Co byste si mohli ve větším celku přečíst anglicky zde http://thisismyblogplacething.blogspot.cz/2012/11/watched-women-1938-vs-2008.html , umístil jsem zde v citátovém výřezu a překladu automatu googlovského překladače, žádné další související zprávy, natož zkušenosti, prozatím nemám, přejdu tedy k obecnějšímu výkladu.

Na příští prázdniny jsem si naplánoval výstavu na téma MEG RYAN__STÍN EXISTENCE, plakát s dalšími podrobnostmi zveřejním případným zájemcům o výstavní účast příště, ke spolupráci je zván každý, popřípadě každá - kteří chápou, co to je intelektuální fakt; a zejména: zpodobení intelektuálního faktu.

Pouhý platonický zájem nebo vztah tentokrát nestačí, když vše se odvíjí z některých výroků Ludwiga Wittgensteina, takže je nutné v tomto směru příprava i výbava.
Druhým zdrojem inspirací jsou tu mediální záznamy existence Meg Ryan jako herečky i člověka, a především jejich přenášení z jedné řeči do jiné. Nikoli však třeba z angličtiny do češtiny, to by bylo málo, ale jazyka písmen třeba do jazyka jinak kodifikovaných znaků, zvuků do vizuality, a podobně.
Těmto transmutacím nebo transpozicím říkejme spolu s Ludwigem Wittgensteinem řečové hry - k jejichž podrobnostem, pokud bude mít zájem, se dozví každý zájemce, tedy i případná zájemkyně, zde na blogu o něco podrobněji nejpozději následující úterý.

Pokud však má takové a jinak související otázky kdokoli již nyní, může je zadat na této adrese:

Další věc, a zásadní rozvíjející pomoc, kterou lze komukoli stihnout ihned, je zhlédnutí filmu WOMEN a vypreparování z něho scény, v níž se onoho nápisu WHAT DO I WANT? jako atributu použilo, doufám jen, k mému zdaru, s přímou hereckou účastí herečky Meg Ryan.

Kdo zdejší tedy vyhotoví jako video citát dlouhý ani ne minutu???

Zde, v takové maličkosti, může pomoci kdokoli z těch, kteří se proštrachali textem až sem, málem na sám jeho konec, kterým bude cosi, co vzhledem odkazuje na dílčí výroky onoho Ludwiga Wittgensteina.
Dnešní koncovkou tedy budiž plakát k dotyčnému filmu vystavěný v řeči písmen a slov ve výsledné funkci obrazu, z čehož plyne, že v mé první, úvodní, úvaze jsem dobře šel, a ještě líp došel, přičemž i ten plakát bude příště k mání větší, slibuji.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama