DENÍK 22.

23. prosince 2015 v 12:0323. 12. 2015

Včera jsem neběhal - hned brzo ráno, ještě v tmách, po 14 dnech navštívil s reklamací ordinaci zubaře. Nazpátek kromě čerstvoučce nových výplní, čili plomb ze dvou podání amalgámu každou, jsem si odnesl uložen v nikonovi i mustr letošního péefka, každý našinec si může obdobné za pouhého půl roku vyběhat.


Mezi kterýmisi vrtáními mi zubař Bohdan skrze svou ústní roušku sdělil, že ten můj nápad na výstavu pacientských rentgenů četl (DENÍK 9 zde, mám ten dojem), a že mu to jako nápad připadá zajímavé.

Takže spláchnuto.

Ke všem dobrému už mě pár dnů bolí levé koleno a při natažení nohy mi křečovatějí související šlachy, odhaduji, že se jedná o stařeckou artrózu.
Přesto jsem si byl ráno zaběhnout, obkroužil alespoň 2 dlouhá kola, v jejich cíli udělal v souboji na dálku jednu dívčí běhačku v červené bundě o dobrých 150 metrů, ovšem po přestávce na vydýchání, hned po prvním kroku do toho třetího, mi tentokrát bylo jasné, že s takovou bolestí můžu tak leda odkulhat na svou dosavadní ještě adresu.

Čekají mě tedy rehabilitace, hned po svátcích, o dobré 2 měsíce tedy dříve, nežli jsem si sám plánoval absolvovat zejména kvůli znovuzískání dovednosti dotknout se v předklonu konečky prstů podlahy.
V současnosti mi k tomuto cíli chybí, nedostává se, málem 40 centimetrů.

Sám jsem sice tuhle uměnu občas cvičil, z toho asi ty křeče svislých šlach za kolenem…


Takže jedinou dobrou zprávou v takové mé nouzi, bylo moje včerejší odpolední zjištění, že vizualizovaná mapa uvnitř vyhledávače Google poskytuje všem případným zájemcům na světě místo startů mých každodenních výběhů.

Přes svátky snad z nabídlé se této možnosti stluču dohromady nějaké video…

Též si čtu v tlusté knize, v níž je pro mne zejména zajímavé i rozesmávající, jak těsně se některé moje nápady podobají výmyslům jistého diagnozovaného šílence.
Budiž připomenuto, že dotyčný sestavil 16, či kolik, nových jazyků - a každého případného posměváčka ponoukám, aby si tento fakt porovnal s tezemi obsaženými v související knize, jazykovědné stati, svého vůdce Josefa Vissarionoviče Stalina.
.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama