DENÍK 23.

24. prosince 2015 v 12:5324. 12. 2015

Po včerejším dnu sotva kulhám, s ranním běháním mám tedy na nějaký měsíc utrum, hned první odpoledne po Novém roce vstoupím do ordinace obvodní doktorky Kajzarové, abych mámil doporučení opravňující mě k absolvování řízených rehabilitací v termínech třikrát týdně až do prázdnin.
Diagnóza?
Předpokládám, že naplno artikulující se stařecká artróza.

Takže ve volném čase mezi jednotlivými rehabilitačními lekcemi budu nicneděláním nucen, abych začal vymýšlet nějaký film - dokonce jedno téma, nebo alespoň podnět k čemusi takovému, se mi hned nabídly už včera odpoledne. Byť souvisí s mými zájmy, nikdy jsem posud o takovémto spolku neslyšel.

Proto jsem již už včera vsunul do jejich fejsbukové schránky jakousi zprávu, sám už nevím, jakou.

Sémiotika jako obor je jejími dílčími zájmy velice roztáhlá, ale poněvadž mám takto namíseno, a dokonce možná i zaděláno, s případnými stručnými komentáři mohu začít poskytovat první související obrázky.

Začátek byl tedy tento - bylo mi mimoděčně a letmo zprostředkováno:


Nikdy jsem s nimi nijak ve styku nebyl, kouknul jsem se tedy alespoň na štítky repertoáru jejich fejsbukové účasti, pak si pro účel případného filmu nadělil první základní mustr formátu plochy pozadí plánovaných záběrů.

Se schématem sémiotického trojúhelníka jsem se sám již setkal, dokonce jej veřejně demonstroval - potažmo veřejně demonstroval jím, či s ním, v mrazu, zimě, mým protestem na podporu, jak karikaturou dokládám.


Až tento dnešní zápis uložím jako nový článek na blog.cz, jeho odkaz vsunu na fejsbuku do schránky dotyčné sémiotické společnosti.

Nyní již jen seskládám a předvedu dnešní film.


Má snad někdo nějaký dotaz?
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama