DENÍK 4.

3. prosince 2015 v 13:4303. 12. 2015

Jenomže za pouhý zlomek biliardtiny biliardtiny světelné vteřiny, od včerejšího pozemského sirénami uhoukaného poledne, je už hned dneska zase všechno v mi blízkém vesmíru zcela jinak.


Takže vše další a návazné se odkládá o několik příštích pozemsky dlouhých měsíců.

Kterážto nouze mi ovšem nebrání v dalším sbírání porovnávacích a srovnávacích písemných a písmových materiálů, možná se slíbeným znovuoživením Rosťova kontaktérství nastane ještě jejich čas.

Občas se přihodí, že písmena čteme dobře - ale slovům z nich složeným nerozumíme.

Něco podobného se možná stalo v prosinci roku 1919.Původní texty byly zapsány 2 dívčími medii, jednalo se údajně o vzkazy zaslané z vesmíru.

Dotyčné písemnosti nejsem chopen na celém internetu opatřit, nežli v téhle vizuální nekvalitě:


K porovnání vzhledu případných příštích písemných výsledků kontaktů Rosti M.

Když sám na nějaký ten templářský kód, jako záznamovou či šifrovací existenci, nevěřím.
Ale je mi i takto srozumitelné, a intelektově i přes případnou tehdejší v 19. roce lež věrohodné, že vysílatelé odkudsi z mezihvězdí by jejich zprávy, kvůli čitelnosti a adresnosti, mohli dizajnovat, překládat nebo transponovat, do podoby nám obecně známých pozemských písem.
Ale kdyby tak, i přes jejich rozvinutější vysílací technologii, činili v hlaholici, nebo původním písmu véd, nebo v šifrovacích jazycích jako jsou třeba vyvzpomenuté templářské kódy, kolik tak asi dnešních zdejších tuzemců by takovéto jejich zprávy umělo přečíst…

A činí-li tak mimozemšťané přesto, neměli by se divit, že už dobré 1 pozemské století nedostávají na jejich zprávy žádné odpovědi nazpátek.

A pokud nás snad z nedočkavé netrpělivosti začali před desetiletími bombardovat jako urgencemi oním čímsi energetickým, co nazýváme obrazci v obilí, tak i tenhle jejich kapric (jejich kaprici?), obdobně jako třeba egyptské hieroglyfy, nesvede zdejší obyvatelstvo číst.


Abych ho v průkaznosti či reprezentativnosti podoby jím získaných výsledků sebeméně neovlivnil, nemohu Rosťovi M. ukázat, nebo předvést, co vše lze metodou téhož automatického psaní (jak činí i on) prohlásit za produkci vesmírného chatování.

Pouze ho v dnešním mailu napomenu, aby nelozil kvůli případné reprezentativnosti rozorávat internet - a ponechal vše na toliko příštích případných mimozemských vnuknutích.


Vždyť hned několik podobných variant návnad mezigalaktického psaní naleznou případní zájemci na samém okraji internetu v tomto odkazu:
.

A jak jsem dnes započal, tak taky skončím, odsud tam, tedy ohlášeným již mailem kontaktérovi Rosťovi M. nazpátek:


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama