DENÍK 5.

4. prosince 2015 v 15:0304. 12. 2015

Včera večer, ihned pár hodin po ranním mailu, mi kontaktér Rosťa M. zanechal k prohlédnutí 4 sešity A5 jeho zápisků, domnívaje se, že mě má na několik příštích dnů odbytého, kdepak, kdepak, a ono kdepak dotřetice, panečku…


Nejdříve jsem si od dnešní 7. ranní zaběhl v příští hodince další rekordní vzdálenost mých každodenních intervalových nábřežních běhů s navinule zenovou příchutí, potom vleže zády na gauči se jal prolistovat ono čtvero písmenné, včera mi Rosťou svěřené.

Až na dvě výjimky jsem na první zběžné čtení uvnitř nic vztahujícího se k abecedám a písmům nenalezl, budiž, pro dnešní zápis musí i tohle málo postačit.Ale i takové 2 zanedbatelnosti, uchopeny myslí, však vyvolávají zásadní významový konflikt.

Ani o jednom, ani o druhém tématu nevím nic, proto jsem si o to víc škodoliběji zagůgloval, víceméně s rozčilující myšlenkou, že pokud je cosi nalezitelno na internetu, nebude se jednat o žádnou jedinečnou zprávu provenience mimozemské.
Jen o jinak nalakovaný pozemský žvást.

A ono hned na první chňapnutí ano, vizte:
Enochiánský jazyk:
Enochian language:
.

Ve druhém případě dokonce i s rejstříkem enochiánské abecedy:


Dotřetice je na českém internetu hned narychlo k zastižení i článek uložený v pdf a pojednávající o nápisu na starožitném stolku v jihočeské Třeboni, jenž má být údajně pořízen v onom enochiánském jazyku.
Třebaže se jedná o zápis v jazyku sytě pozemském, jeho znění pro vizuální zajímavost případným luštitelům předkládám.


Takže žádnou jedinečně rozvíjející informaci zástupci mimozemské populace před 10 roky kontaktérovi Rosťovi M. nesdělili, a já tak zanedlouho dospěl k příkopu, jenž jsem na samém začátku předpokládal.
Ať míněno i provozováno jakkoli nezištně a upřímně, zatímní kontaktační výsledky jsou neprůkazné, pouze odvozené z četby, gůglování, serfování a podobně.

Bude mou snahou, účelovým tlakem, dosavadní bilanci Rosti M. v jakémkoli způsobu výsledků napravit.


Co se týče v zápiscích Rosťou zmíněného tématu nilského kříže, nastává situace naprostého debaklu.

Česká wikipedie dotyčný předmět i symbol v rozsáhlém komentáři zná a popisuje, https://cs.wikipedia.org/wiki/Anch , o to by nebylo - problémem se stává ono zboží, jež se vzápětí na mne z internetu vyhrnulo po mé žádosti o obrázek původní dávnověké věci v jistém smyslu svátostné.
Neuspěl jsem, neboť v této hromadě valící se falše jsem nedokázal odlišit nebo rozlišit, co je zde původní nebo pramenné.
Ona zdefraudovaná domorodě česká ezoterika dokáže zkurvit do stavu naprosté ztržnělé bezvýznamnosti cokoli, čím se sebeméně zaujme.

Proto, přes Rosťovu upřímnou, ale ulejváckou, nabídku, abych vysvětlení čehokoli mimozemsky podnětného hledal na internetu, budu naopak dotírat přímo na něho, aby se v jeho kontaktech do příště oprostil od různých těch šuntů masmediální prskavosti, a posnažil se při jeho budoucích spojeních způsobem automatického psaní nebýti jimi ovlivňován.

Obzvláště aby se takto neovlivnitelně a zarputile dělo v okolním mentálním prostředí, v němž si osoby inzerovaně chtivé nebo žádostivé andělských kontaktů posílají mezi sebou vykřičeně odstředěné kýčovité elektronické pohlednice namísto neupraveně syrových původních autentických andělských vzkazů a poselství.

Jednak ta jsou nečastá - jednak by je oni nesvedli vidět, číst.

Navyklí a zvyklí z každodenního života jen a pouze na náhražky.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama