PŘEŽÍVÁM SNAD V GENOCIDNĚ ZLOČINNÉ ZEMI? (4.)

14. května 2018 v 13:18


Milý pane Říčane, včera odpoledne

jsem se prošel po hřbitově v Ostravici, jestli na něm není pohřben tamní rodák Janečka, zastřelený ve 49. v Hradčanech u Přerova. Na Ostravici, pod Lysou, neleží.

Ale ještě předtím, hned vlakem ve 4:46, jsem cestoval do Horních Moštěnic, první zastávku za Přerovem směrem na Břeclav.
To se ví, nikde žádný směrník nebo ukazatel, kam se dát, takoví jsme my vůči příchozím xenofobové, tak jsem to vzal podle intuice směrem kopečku nad vsí. Zhruba po půlřetím kilometru pořád do kopce jsem se vrátil, neboť krajina typicky česká, potažmo moravská, nic neslibovala. Táhlé stromořadí lemované remízky, nalevo lán dokvétající řepky, napravo daleké plochy rašící kukuřice.
Hostýnská hora přede mnou, samozřejmě, na obzoru, odhaduji, že vzdálená tak 25 kilometrů, chlap by takovýto kousek přešel za dopoledne, šikmo nalevo Holešov, pode mnou i ony Hradčany, místo Janečkovy smrti.
Operační plocha Hor Hostýnských!

Poněvadž tahle cesta ke Švédským šancím mě stále nikam nevedla, vrátil jsem se o kilometr zpátky, tam potkal domorodkyni, která mi potvrdila, že jsem mířil dobře, jenomže jsem měl tuhle jednotvárnost vydržet ještě další 2 kiláky.
Po nich jsem uviděl konečně sloupek turistických značek, nebýt pozorný, minul, bych. Kdybych ovšem pokračoval podle nich, minul bych zas pole, o které jsem stál, a ke kterému jsem mířil pořád do kopce jako tamti v 45. roce, když jim ke hromadné smrti zbývaly jen minuty.
Ale zřejmě sem tenkrát došli jinou jejich poslední cesou, více od Přerova. Tady jim místní chlapi vykopali hromadnou díru a českoslovenští vojácí je na rozkaz jejich velitele Pazúra postříleli.

Popisek celé situace na pultu je muzejnicky zcela běžně zločinně genocidně odbytý, v zemi 250 postřílených, z nich asi 80 dětí. Kolem dokola běžně česká, potažmo moravská, genocidní krajina: nalevo řepka, napravo kukuřice, uprostřed hromadný hrob.
Vojáci jeli vlakem z Prahy do Bratislavy, odkud tedy IHNED vzali seznamy později zastřelených karpatských Němců mířících ve vlaku z protisměru do severních Čech? Odkud PROMPTNĚ mapy místa na Přerovem?
O kus dál sídlila vojenská posádka v Kroměříži, jejíž vojáci ani ne za 4 roky posléze honili v rojnicích kverulanty z Hostýnských hor. Možná jim veleli, kteří předtím stříleli do Němců na kopci Švédských šancí.
Když jsem scházel dolů, uvědomoval jsem si, že zhruba 250 cestujících týdně nedojede do svých cílů podle jízdních řádů osobních vlaků ČD.

Celý jeden hromadný hrob.

Přičemž takovýto provoz řídí centralizovaně přerovští dispečeři, potažmo ministr - vcelku potom dohromady stále týž genocidně zločinný stát.
. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama